Vánoce – výrobky

Dobrý den, ahoj.

„Coronavir“ mi už podruhé v tomto roce, stejně jako dalším lidem, sebral možnost podnikat – dělat to, co mám ráda. To jsou různé ekovýchovné a rukodělné programy pro děti ale i pro dospělé. Moje práce mě baví, je mým koníčkem, ráda pracuji s dětmi. S manželem Tomášem neustále pokračujeme na „zvelebování“ našeho domu a jeho okolí tak, aby se zde děti, které k nám přijedou např. na školní výlet, cítily dobře a líbilo se jim u nás. O to více mě celá tato covidová situace mrzí, že mi vše stojí a nic. Ale jak se říká, „všechno zlé je k něčemu dobré“. Mám více času na plstění a jiné tvoření. Vytvořila jsem pro vás nějaké výrobky, třeba  jako dárečky pro někoho blízkého k Vánocům… Dokonce jsem se dostala i k předení vlny na kolovrátku! Spředla jsem vlnu z naší lamy – lamáka Thea. Zatím jsem upletla  zimní čelenky. Theo je bílý, takže se jeho vlna dá i barvit! 🙂 Postupně budu přidávat další výrobky. Možné je i si objednat výrobky dle Vašeho přání.  

přeji hezký podzim

Wendy

( Poštovné a balné je od 50 – 150 Kč dle velikosti a váhy zboží, nebo je možné si výrobek vyzvednout u nás doma, ev. dovezu do Českých Budějovic)

Duhové kuličky – 450 Kč.  – Kuličky jsou na saténové šňůrce, zavazuje se za krkem = možnost různé délky, celková délka – 115 cm., kuličky 47 cm.

 

Jeřabinové – 450 Kč. – Kuličky jsou navlečené na saténové šňůrce – vše 120 cm, první a poslední kulička je pevně zafixovaná, délka červených kuliček 13cm., lze zavazovat za krkem = volitelná délka.

 

 

Stříbrné vločky na černé se stříbrnou saténovou šňůrkou – 570 Kč.  – Celková délka náhrdelníku je 95 cm., část s  černými kuličkami je 40 cm.

 

 

Vonné kuličky – různé barvy – 230 Kč.

Vonné kuličky – 230 Kč.

 

 

Vonné kuličky – 230 Kč. – na kuličky je příjemné kápnout parfém nebo esenciální olej, vlna podrží vůni na dlouho… Možnost objednání i jiných barevných kombinací.

 

 

Bílé „koule“ do sušičky – 3 ks – 250 Kč. – na koule se kápne esenciální olej, příjemně provoní sušené prádlo, prádlo  se tak nemačká…
Zelené nebo fialkové kuličky do prádelníku – 3 Ks – 180 Kč. – na kuličky se kápne esenciální olej –  doporučuji levanduli nebo mátu proti molům, ale mohou být i jiné vůně…, které hezky provoní Vaše oblečení.

Brož – vlčí mák – 360 Kč.

Brož – Bílý květ s hedvábím – 360 Kč.

Vílí domeček + víla + miminko v kočárku – 1090 Kč.

Domeček dýně + skřítek + miminko v kočárku – 1090 Kč.

Lesní domeček + skřítek + mýval – 1090 Kč. – domečky mohu udělat i jiné dle Vašeho přání. Možné je také přidělat skřítky nebo zvířátka. Cena je pak po dohodě – cca 250 Kč/ks.

Sněhuláci – 350 Kč.