Dárkový poukaz JV PodKletí

Možnosti uplatnění dárkového poukazu od Jihočeského venkova PodKletí.

Jsem ráda, že jste si  mě vybrali na zakoupení dárkového poukazu na zážitek v Podkletí. Poukaz je určený pro 2 – 3 osoby, záleží na výběru programu. Cena poukazu je 1500 Kč. Délka programů jsou tři hodiny.

Můžete si vybrat:

  1. Program o zpracování ovčí vlny + uplstění nějakého výrobku z vlny, který si samozřejmě můžete odnést s sebou domů. Poukaz je určen pro dvě osoby. V rámci programu se dozvíte vše o zpracování ovčí vlny od začátku až do konce (praní, česání, předení, barvení, plstění), součástí je i krmení oveček a pozorování našich dvou lam. (Jsou trochu „nafrněné“ a zatím nestojí o bližší komunikaci s lidmi :). Vysvětlím Vám, jaké jsou techniky plstění a pak si budete moci vytvořit nějaký výrobek, který si odnesete domů. Většinou tvořím s dětmi a  s dospělými zvířátka nebo různé postavičky, pokud byste si rádi vyrobili i něco většího či časově náročnějšího, je to možné, ale po předchozí domluvě.
  2. Programy ekovýchovné – kromě oveček a lam chováme i jiná zvířátka. Máme psa, kočky, osmáky, raka, žížaly, rybičky v akváriu a spoustu ryb v rybníku, včely samotářky, slepice, králíka a afrického ježka. Mým snem je mít takové malé ZOO, bohužel zbytek rodiny se mnou úplně „nesouzní“ :). Aktuálně probíhají ekovýchovné programy  o ovečkách, o žížalách, o rakovi, o ježkovi a o včelách samotářkách. Plánuji ještě o slepicích a o rybách. Všechny programy jsou postavené podobně. Pomocí příběhu se dozvíte vše o životě daného zvířátka, mám k tomu pomůcky, které si sama pro daný program vyrábím. Tzn. programy jsou určené již pro děti od 3 let věku, ale i pro starší děti a dospělé, sdělené informace upravuji podle věku účastníků. Součástí je i pozorování zvířátka. Možné je i tento program propojit s uplstěním zvířátka z vlny – např. ježka… (to jen po předchozí domluvě). Poukaz je určený pro dvě až tři osoby.

Těším se na Vás Wendy

AKCE : sleva na dárkové poukazy zakoupené u Jihočeského venkova PodKletí – nyní 1200 Kč.